Europa Logistics zwiększa wsparcie dla klubu

Europa Logistics zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych i zostaje Srebrnym sponsorem klubu!

Przypominamy wizytówkę naszego Partnera: „O sukcesie w branży decydują ciężka praca, doświadczenie, wiedza, umiejętności oraz szczypta szczęścia. W Europa Logistics mamy to wszystko. Gdy w 2016 roku uruchomiliśmy firmę, mieliśmy pond 10-letnią wiedzę i doświadczenie w obsłudze transportu. Nie brakowało nam dobrych pomysłów na sprawną organizację transportu w taki sposób, aby ograniczyć jego koszty i skrócić czas przewozu ładunku.

W budowę firmy włożyliśmy serce i mnóstwo pracy. Zawsze szukaliśmy i nadal szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań logistycznych oraz transportowych.

Cieszymy się, że mamy nie szczyptę, ale dużo szczęścia do Klientów, którzy decydują się na usługi Europa Logistics, ponieważ cenią profesjonalizm, doświadczenie i nowoczesne rozwiązania.”

…a my cieszymy się ze szczęscie jakie mamy do Partnerów!

Polecamy współpracę z naszym Srebrnym Sponsorem i dziękujemy za tyle lat wsparcia i zaufania!