Do następnego meczu pozostało

Firma Milehouse Złotym Sponsorem Chluby Grodu Tura

Z przyjemnością informujemy, że Firma Milehouse została Złotym Sponsorem Chluby Grodu Tura!

 

Swoją działalność w sektorze budowlanym firma Milehouse rozpoczęła w 2000 roku. Od tego czasu budują domy według najbardziej wymagających projektów zyskując tym samym status solidnej i zaufanej firmy. Pozycję naszego Partnera na rynku ugruntowała też wysoka jakość obsługi klienta – pomoc w doborze najlepszych materiałów i instalacji, doradztwo jak uzyskać wysoki poziom efektywności energetycznej domu. Długoletnie doświadczenie, kompetentna kadra, znajomość rynku i śledzenie trendów pozwalają sprostać indywidualnym oczekiwaniom inwestora. W zależności od potrzeb klienta firma Milehouse stosuje różnorodne rozwiązania techniczne i technologiczne . Dzięki temu stale się rozwija i zdobywa coraz większe zaufanie klientów.

 

Na szeroka ofertę naszego Nowego Partnera składają się:

– budowa domu zgodnie z projektem,

– usługi remontowo-wykończeniowe,

– adaptacja wnętrz zgodnie z projektem,

– ścianki karton-gips, sufity podwieszane,

– elewacje i docieplenia budynków,

– usługi brukarskie.

Wybierając usługi Milehouse wybierają Państwo wysoką jakość, estetykę, solidność oraz terminowość.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera:

www.milehouse.pl/

oraz do kontaktu:

608 385 866, 795 162 214

milehouse@vp.pl

ul. Kasztanowa 3, 89-606 Chojniczki

Milehouse – dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by