Do następnego meczu pozostało

Firma Piotrex sponsorem meczu Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg

Firma Piotrex sponsorem meczu Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg!

 

Więcej o Firmie Piotrex:

„Jesteśmy sklepem motoryzacyjnym wyspecjalizowanym w sprzedaży części zamiennych do samochodów produkcji francuskiej, takich marek jak: Citroën, Peugeot, Renault, DS Automobiles i Dacia. Specjalizacja i doświadczenie pozwalają nam zminimalizować pomyłki przy doborze części.

Współpracujemy z najlepszymi producentami części na świecie, zarówno oryginalnych i zamienników, dlatego oferujemy naszym Klientom najwyższą i sprawdzoną jakość w rozsądnej cenie.

Nasza firma jest bezpośrednim importerem części z PSA oraz Grupy Renault, dzięki czemu posiadamy pełną ofertę części oraz zapewniamy szybką realizację. Części dostępne na magazynie centralnym mamy już następnego dnia rano, co daje naszym klientom komfort oraz pewność, że otrzymują towar najwyższej jakości.

Dodatkowo na terenie Chojnic oferujemy zamówienia telefoniczne z bezpłatnym dowozem części pod wskazany adres, a dla współpracujących z nami warsztatów samochodowych zapewniamy atrakcyjne rabaty.”

Logo Sponsora Meczu będzie eksponowane na wszystkich materiałach meczowych.

Zapraszamy do śledzenia profilu firmy Piotrex: www.facebook.com/PIOTREXeu.

 Sklep: Grunowo 2A, Chojnice


Piotrex dziękujemy za zaangażowanie!

Proudly made by