Do następnego meczu pozostało

Firma TEMIS przedłużyła umowę z Chojniczanką

Z ogromną przyjemnością informujemy, że z początkiem roku przedłużyliśmy umowę z naszym Platynowym Partnerem – Firmą Temis. A to nie wszystko! Firma TEMIS postanowiła również zwiększyć swoje wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych!

Na mocy obowiązującej umowy logotyp naszego partnera w dalszym ciągu będzie znajdował się na koszulce meczowej pierwszego zespołu.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Przypomnijmy: Temis to polska firma rodzinna specjalizująca się w dystrybucji gazów technicznych, medycznych i spożywczych. Działamy na rynku od 1992 roku. Temis jest dystrybutorem gazów technicznych polskiego producenta gazów – firmy SPAWMET. Swoimi produktami i usługami przez rozbudowaną sieć hurtowni zaopatruje licznych odbiorców na terenie północno-zachodniej Polski, w tym zakłady przemysłu ciężkiego, hurtownie, jednostki służby zdrowia i klientów indywidualnych. W zależności od potrzeb klienta oferuje gazy w butlach, wiązkach butli jak i w zbiornikach, montowanych u klienta. Ponad to Temis:

– wykonuje mieszanki spawalnicze i spożywcze o dowolnym składzie procentowym, wskazanym przez klienta;

– gwarantuje obsługę techniczną butli;

– wykonuje instalacje pod wiązki i zbiorniki kriogeniczne wraz z ich posadowieniem;

– prowadzi sprzedaż zbiorników kriogenicznych firmy o światowym zasięgu Chart Ferox wraz z osprzętem i parownicami, a także zbiorników transportowych na ciekłe gazy. Wykonuje montaż zbiorników oraz prowadzi ich serwis. Na życzenie klienta dokonuje badań i przeglądów w/w urządzeń;

 – oferuje usługi cięcia i gięcia blach oraz spawalnictwa. Prowadzi sprzedaż hurtową stali, wyrobów hutniczych oraz urządzeń i akcesoriów spawalniczych.

Warto dodać, że branża, w której działa nasz Partner jest kluczową do walki z covid19, a dystrybuowany przez nich tlen medyczny jest najbardziej potrzebnym lekiem do walki z wirusem. Temis w ciągu ostatnich kilku miesięcy zwiększył dwukrotnie produkcję zachowując przy tym rygorystyczne standardy jakościowe. Ciężarówki z logotypem TEMIS kursują 7 dni w tygodniu, tak aby w żadnym szpitalu nie zabrakło tlenu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera: http://www.temis.com.pl/

Proudly made by