Do następnego meczu pozostało

Firma Tompak srebrnym sponsorem Chojniczanki

Z przyjemnością informujemy o pierwszej, nowej umowie sponsorskiej w 2021! Do Żółto-Biało-Czerwonej społeczności dołączyła właśnie Firma Tompak!

Firma Tompak zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy produktów tj. ręczniki papierowe, papiery toaletowe, folie maszynowe, folie stretch, tektury faliste, reklamówki, folie aluminiowe, wszystkie rodzaje worków na śmieci, każdego rodzaju rękawiczki, torby papierowe, kartony do pizzy, rolki do kas. W swoim asortymencie posiadają również artykuły chemiczne, środki czystości i te do dezynfekcji. Zaopatrują gastronomię, hurtownie, hotele, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze, masarnie, baseny, zakłady produkcyjne.

Nasz nowy Partner istnieje na rynku od 1994 i od tej pory nieustannie się rozwija. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie zagwarantować realizacje dużej ilości zamówień w krótkim czasie. Wysoką jakość usług naszego Partnera potwierdzają pozytywne recenzje zadowolonych klientów, a największa siłą Firmy Tompak są ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby swoich klientów.

Zapraszamy do współpracy z naszym Partnerem:

Firma Tompak

ul. Lniana 19

75-001 Koszalin

tel : 726-530-998

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!  

Proudly made by