Do następnego meczu pozostało

firma V4L – Venture for Logistics Złotym Sponsorem Klubu

Z przyjemnością informujemy, że firma V4L – Venture for Logistics dołącza do grona Partnerów Klubu Biznesu Chojniczanki i zostaje Złotym Sponsorem Chluby Grodu Tura.

 

Firma V4L to doświadczony partner świadczący pełen zakres usług dla branży TSL (transport, spedycja, logistyka oraz magazynowanie). Planowaniem i kontrolą realizowanych zleceń transportowych zajmuje się wykwalifikowany i doświadczony zespół Spedytorów, dla których transport to nie tylko praca, ale i pasja. 10 lat aktywnych działań w zakresie spedycji i logistyki ugruntowało pozycję firmy na rynku regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. V4L to przede wszystkim gwarancja jakości oraz niezawodności realizacji powierzonych zadań.

 

Jeżeli poszukujecie Państwo sprawdzonej, zaangażowanej oraz doświadczonej firmy logistycznej o elastycznych metodach działania, dla której w branży transportowej nie ma rzeczy niemożliwych, V4L to właściwy adres!

 

Zapraszamy do korzystania z usług naszego Partnera.

Kontakt:

Tel/: +48 91 433 46 41

E-mail: v4l@v4l.pl

www.v4l.pl

 

V4L – dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by