Firma Wutkowski platynowym sponsorem Klubu!

"Wutkowski – Your partner in glass" platynowym sponsorem naszego Klubu!

Z przyjemnością witamy firmę Wutkowski (www.wutkowski.com.pl) w gronie sponsorów MKS Chojniczanka 1930 Chojnice i Partnerów naszego Klubu Biznesu! W ramach umowy logotyp naszego nowego Partnera pojawi się na koszulkach meczowych pierwszej drużyny.

Firma Wutkowski jest doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła, współpracującą z liderami branżowymi i największymi dostawcami surowca na świecie.

To nieustannie rozwijająca się marka, wyróżniająca się bardzo rozbudowanym zapleczem technologicznym oraz logistycznym. Obsługuje Klientów z branży budowlanej, przemysłu meblarskiego, firmy architektoniczne, jak również klientów detalicznych na terenie całego kraju oraz rynkach zagranicznych.

Oferta firmy Wutkowski opiera się na dwóch filarach – przetwórstwie szkła oraz sprzedaży hurtowej.

Dzięki zaawansowanej i kompleksowej obróbce szkła, każdy klient może wybrać to, co najbardziej odpowiada jego potrzebom:

– rozkrój,

– szlifowanie,

– fazowanie,

– wiercenie,

– malowanie,

– piaskowanie,

– hartowanie,

– laminowanie,

– numeryczną obróbkę CNC,

– klejenie elementów.

W ofercie hurtowej firma posiada kilkaset rodzajów szkła. Oferuje również specjalistyczny transport surowca.

Zapraszamy do współpracy z naszym nowym Partnerem!

Kontakt: sekretariat@wutkowski.com.pl,

Tel. +48 692 989 499

Lokalizacja: Szklanych Domów 1, 89-530 Śliwice

Firmie Wutkowski dziękujemy za wsparcie i zaufanie!