Do następnego meczu pozostało

Ginter zwiększa wsparcie dla Chojniczanki!

Ginter zwiększa wsparcie dla Chojniczanki! Wiemy, że naszego Platynowego Partnera nie musimy nikomu przedstawiać. Firma Ginter to jeden z największych, najnowocześniejszych zakładów na terenie miasta i również jedna z firm najdłużej wspierających nasz Klub. Od lat z dumą wybiegamy na boisko z logotypem firmy Ginter.  Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter powstał w maju 1988 roku.Firma Ginter to jeden z największych na Pomorzu producentów materiałów budowlanych.Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów betonowych dla budownictwa kubaturowego, drogownictwa i segmentu wodno-kanalizacyjnego.Tworzy kompleksowe, innowacyjne i zrównoważone rozwiązania o niższym śladzie węglowym, które pomagają budować bezpieczniej, szybciej i efektywniej.Firma Ginter wprowadziła na rynek innowacyjny pustak GINTERMO BLOCK AIRIUM, potwierdzając tym pozycję Firmy zaangażowanej w innowacje, ekologiczne projektowanie i ekologiczny przemysł.Ginter – jakość i doświadczenie od 35 lat.  Dziękujemy niezmienne za wsparcie i zaufanie!
Proudly made by