Do następnego meczu pozostało

Hanami Sushi Partnerem Chojniczanki!

Hanami Sushi Partnerem Chojniczanki!

Z przyjemnością informujemy, że Hanami Sushi, a więc #nowajakość sushi w Chojnicach – to #nowypartner Chluby Grodu Tura! 

Inspiracje do powstania „małej Japonii w sercu Chojnic” założyciele Hanami Sushi zbierali w podróżach po Azji. Miłość do kuchni zaczęła już ponad 14 lat temu, a przez ostatnie 6 lat szlifowali rzemiosło kuchni japońskiej, bo właśnie w tym czują się najlepiej.

W daniach, które serwowane są w Hanami Sushi założyciele chcą przekazać swoje doświadczenia z Azji oraz swoją pasję do gotowania. Szef baru i jednocześnie właściciel Hanami Sushi posiada dyplom Sushi Proficiency Certificate, który w lokalu przy Gimnazjalnej 9 możecie znaleźć w honorowym miejscu!

Swoją kuchnię określają: „Nasze sushi to Nasza jakość i Nasz styl, mix zachodu z odrobiną klasyki.”.

W ramach współpracy z Hanami Sushi podczas meczów mistrzowskich I drużyny MKS Chojniczanka 1930 nasi Partnerzy mogą kosztować wspaniałości z menu naszego Partnera.

A jeśli ktoś z Państwa nie próbował jeszcze specjałów od Hanami Sushi – polecamy szybko to nadrobić!

Zapraszamy do zamówień i współpracy z Hanami Sushi:

– 889 87 17 17

www.hanamisushi.pl

ul. Gimnazjalna 9

89-600 Chojnice

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie! 

Proudly made by