Kupując instalację fotowoltaiczną wspierasz ekologię oraz nasz klub

Mamy dla Was kolejną świetną wiadomość!

Rozszerzamy swoją współpracę z Dom bez Kosztów – Folie grzewcze, Fotowoltaika, Rekuperacja poprzez wprowadzenie programu lojalnościowego!

W ramach programu każdy kibic i partner może wesprzeć nasz klub kupując ekonomiczną i ekologiczną instalację fotowoltaiczną od Dom bez Kosztów – Folie grzewcze, Fotowoltaika, Rekuperacja

Aby skorzystać z programu konieczna jest rejestracja przez link: https://www.dombezkosztow.com/rejestracja/…

Dom bez Kosztów – Folie grzewcze, Fotowoltaika, Rekuperacja spotkacie się z zespołem pełnym specjalistów, którzy profesjonalnie pomogą dobrać Wam instalację fotowoltaiczną.

Jeśli polecenie dojdzie do skutku (podpisanie umowy i wykonanie instalacji) – Dom bez Kosztów – Folie grzewcze, Fotowoltaika, Rekuperacja przekaże na rzecz Klubu MKS Chojniczanka 1930 Chojnice dany procent od wartości instalacji.

Dziękujemy Dom bez Kosztów – Folie grzewcze, Fotowoltaika, Rekuperacja za inicjatywę i wprowadzenie programu, a Was drodzy Partnerzy i Kibicie zapraszamy do skorzystania z programu lojalnościowego!