Do następnego meczu pozostało

Kwiaciarnia Kwiaty na Rogu dołącza do firm wspierających Żółto-biało-czerwonych

Kwiaciarnia Kwiaty na Rogu dołącza do firm wspierających Żółto-biało-czerwonych!Na pewno większość z Państwa kojarzy ulicę 31 Stycznia w Chojnicach. Nie sposób nie zauważyć na niej zawsze pięknej i kolorowej kwiaciarni Pana Michała – Kwiaty na Rogu. Jeszcze przed wejściem do samego lokalu każdy odwiedzający ma okazję poczuć się jak w zaczarowanym ogrodzie.W kwiaciarni Kwiaty na Rogu znajdą Państwo kwiaty cięte, kompozycje okolicznościowe, boxy kwiatowe, wiązanki funeralne, wieńce pogrzebowe, lasy w szkłach, rośliny doniczkowe oraz wianki. Oprócz pięknych kwiatów można również zaopatrzyć się w artykuły do wystroju wnętrz np. lustra, dekory ścienne, lampy, naturalne świece zapachowe i wiele innych.Od jakiegoś czasu znajdą Państwo asortyment wnętrzarski Kwiatów na Rogu online: www.kwiatyidom.pl.Zapraszamy do zakupów!Kwiaty na Rogu dziękujemy bardzo za wsparcie i zaufanie!
Proudly made by