Do następnego meczu pozostało

Logo tape sponsorem Chojniczanki

Witamy w gronie sponsorów i Partnerów Chluby Grodu Tura Firmę Logo tape!

Logo tape jest wiodącym na świecie producentem wysokiej jakości opakowań w technologii samoprzylepnej, taśm specjalistycznych oraz niszowych rozwiązań dla praktycznie każdej z dziedzin gospodarki od przemysłu spożywczego po sektor Automotive.

Z pasją dostarczają swoim partnerom wyjątkowe i indywidualne rozwiązania, które poprawiają codzienne funkcjonowanie.
Jako wieloletni partner Tesa SE Logo tape jest jedyną firmą na świecie, która może drukować wysokiej jakości indywidualne taśmy samoprzylepne tesa®. Współpracuje z największymi koncernami w Europie i na świecie, dostarczając im z powodzeniem np:
– uchwyty do zgrzewek,

– taśma termoformowalna,

– przyjazne dla środowiska taśmy papierowe z wodną aktywacją tzw. „water activated tape”.

Zapraszamy do współpracy z naszym Partnerem!

Masz pytania – skontaktuj się z Logo tape:

Logo tape Sp. z o.o.

Bydgoska 18

89-620 Pawłówko

Tel. 052 33 55918

Email: info@logotape.pl

www.logotape.pl

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by