Do następnego meczu pozostało

Lux-Dent zwiększa swoje wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych

Lux-Dent – Gabinety Stomatologiczne Chojnice, czyli Złoty Sponsor naszego Klubu, zwiększa swoje wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych.

Lux-Dent – Gabinety Stomatologiczne oferuje kompleksowy zakres usług o wysokim standardzie. W gabinetach naszego Partnera czekają na Państwa doświadczeni lekarze stomatolodzy, posiadający bogate doświadczenie praktyczne i otwarte podejście do każdego pacjenta. W klinice „Lux-Dent” najważniejszy jest pacjent i jego dobro. Do każdego przypadku nasz Partner podchodzi indywidualnie i dostosowuje plan leczenia zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami pacjenta. Doradza i proponuje wiele alternatyw leczenia. Dokłada wszelkich starań, aby atmosfera w gabinecie była przyjazna i komfortowa zaś wizyta u stomatologa kojarzyła się wyłącznie pozytywnie. Profesjonalizm i miła opieka całego personelu, pozwala zapomnieć o stresie, jaki często towarzyszy wizycie u stomatologa. W LUX-DENT komfort i wysoki standard obsługi pacjenta są priorytetem.

 

„Lux-Dent” jest Złotym Sponsorem klubu od 2018 roku. Dziękujemy za tyle lat wsparcia i zaufania! 

Polecamy skorzystanie z usług Lux-Dent!

Adres: Gdańska 58, 89-604 Chojnice
Proudly made by