Do następnego meczu pozostało

MarVinci Złotym partnerem Klubu

Dopiero co ogłaszaliśmy, że MarVinci – Usługi remontowo-budowlane zwiększa wsparcie dla naszego Klubu, a już 3 miesiące później, możemy ponownie pochwalić się informacją, że nasz dotychczasowy Srebrny sponsor ponowił jeszcze raz zwiększyć swój wkład w tworzenie Chluby Grodu Tura i tym samym zostać  jej Złotym Partnerem! Dziękujemy! MarVinci – Usługi remontowo-budowlane Mikołaj Markowski to jedna z największych w regionie firm ogólnobudowlanych, działająca na lokalnym rynku od ponad 12 lat. Specjalizuje się w dociepleniach oraz modernizacji elewacji budynków. W swojej ofercie posiadają dużą bazę sprzętu budowlanego na wynajem w tym: – rusztowanie stałe + jezdne/mobilne,  – stemple budowlane, – podnośnik koszowy o wysokości roboczej 27m.  Montaż/demontaż, transport rusztowania oraz certyfikowane odbiory. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym Partnerem pod numerem 509-939-848 lub 690-939-848.
Proudly made by