Do następnego meczu pozostało

Masarnia Brusy sponsorem Chluby Grodu Tura

Z przyjemnością informujemy, że nowym sponsorem Żółto-biało-czerwonych została Masarnia Brusy Gierszewscy.

Masarnia Brusy Gierszewscy swoją działalności prowadzi od 1991, a pod obecną nazwą od 2009 roku. Swoją pozycję na rynku budowała przez lata, zaopatrując na początku tylko kilka, lokalnych sklepów we własne wyroby. Z upływem czasu marka zyskała zaufanie wśród konsumentów, dzięki czemu rosła również ilość podmiotów chcących współpracować z Masarnią.

Hasłem przewodnim naszego nowego Partnera jest „SMAK JAK SPRZED LAT”. Swoją koncentrację kładzie na produkcji wyrobów o wysokiej zawartości mięsa, zachowując przy tym wszystkie stare, polskie normy i tradycje. Wszystkie produkty wędzone są w tradycyjnej wędzarni, przez co zyskują niepowtarzalny smak i aromat.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Srebrnego Sponsora:

www.masarniabrusy.pl

Masarni Brusy Gierszewscy dziękujemy za wsparcie i zaufanie oraz i witamy z rodzinie Chluby Grodu Tura!

Proudly made by