Do następnego meczu pozostało

MIKo-TUR nowym Partnerem Klubu Biznesu Chojniczanki

MIKo-TUR nowym Partnerem Klubu Biznesu Chojniczanki!

MIKo-TUR zajmuje się organizacją kolonii letnich, zimowisk czy zielonych szkół. Dlaczego warto skorzystać z usług MIKo-TUR?

Obozy zawsze organizowane są na wysokim poziomie, zajęcia dostosowane są do wieku i zainteresowań uczestników, a nad nimi czuwa fachowa i doświadczona kadra. Bezpieczeństwo dzieci zawsze jest na pierwszym miejscu, a ośrodki są starannie dobrane i sprawdzone.


W ofercie naszego Partnera znajdą Państwo również Ośrodek Wypoczynkowy Mikomania, który organizuje wczasy, przyjęcia i imprezy okolicznościowe, wesela, komunie, oraz catering okolicznościowy i codzienny. Ośrodek położony jest w samym sercu Borów Tucholskich, co zapewnia spokój oraz przepiękne widoki.

Zapraszamy do zajrzenia na strony naszego Partnera: www.mikomania.plwww.miko-tur.pl


MIKo-TUR dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by