Do następnego meczu pozostało

Monolit Chojnice dołącza do grona sponsorów Chojniczanki i Partnerów Klubu Biznesu

Monolit Chojnice jest hurtownią materiałów ogrodniczych i budowlanych. Wiodącym produktem naszego Partnera jest kostka brukowa jednego z czołowych polskich producentów Drogbruk.. W swojej ofercie oprócz kostki brukowej posiadają elementy ogrodzenia, jak również szereg elementów dekoracyjnych – obrzeży i palisad. Firma Monolit jest jedynym w naszym województwie autoryzowanym punktem sprzedaży firmy Drogbruk.

Monolit Chojnice oferuje również produkty do aranżacji ogrodu. Posiada duży wybór kamieni dekoracyjnych (od drobnych frakcji po monumentalne monolity), szkło gabionowe, deski kompozytowe, trawę z rolki, kratki trawnikowo-parkingowe, keramzyt, agrowłókninę. Współpracuje z wykonawcami z branży ogrodniczej i budowlanej.

Monolit Chojnice łączy doświadczenie dwóch powiązanych ze sobą światów – produkcji kruszyw oraz wykonawstwa usług brukarskich.

Zapraszamy do kontaktu, współpracy i odwiedzin naszego Partnera.

Kontakt: biuro@monolitchojnice.pl, Tel. 573900200 lub 573900400

Lokalizacja: wyjazd z Chojnic w kierunku Bytowa i zjazd w lewo (kierunkowskaz na Żwirownię)

Na ten moment strona internetowa Monolit Chojnice jest w przygotowaniu, więcej informacji na  temat naszego Partnera można uzyskać na profilu facebook’owym  .

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by