Do następnego meczu pozostało

Oponova dołącza do grona firm wspierających MKS Chojniczanka 1930

Oponova dołącza do grona firm wspierających MKS Chojniczanka 1930!

Nasz nowy partner świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu ogumienia samochodowego.

Oferuje wymianę opon, wyważanie kół i wulkanizację opon samochodów osobowych oraz dostawczych. Ponadto oferuje usługi takie jak prostowanie felg aluminiowych i stalowych, sprzedaż, diagnozę i programowanie czujników ciśnienia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uruchomili również przechowalnie opon.

Oponova każdego dnia dba o jakość wykonywanych usług. Mając na uwadze wygodę swoich klientów oraz oszczędność Państwa czasu i pieniędzy oferuje również sprzedaż nowych opon do samochodów dostawczych i osobowych, a także felg stalowych i aluminiowych wraz z akcesoriami. Specjaliści Oponova zadbają o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Oponova znajduje się przy drodze krajowej numer 22 w Rychnowach, pomiędzy Człuchowem, a Chojnicami.

Zapraszamy również na oficjalną stronę naszego Partnera: www.oponova.pl

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by