Do następnego meczu pozostało

Pako – Gabinet Weterynaryjny i Sieć Sklepów Zoologicznych Złotym Sponsorem Chojniczanki

Pako – Gabinet Weterynaryjny i Sieć Sklepów Zoologicznych Złotym Sponsorem Chojniczanki!

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy z Gabinetem Wet i Siecią Sklepów Zoologicznych Pako!

Nasz Nowy Partner działa na rynku od 2011 roku. Przez wiele lat budował pozycję regionalnego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Dzięki swojej konsekwencji PAKO to już sieć sklepów stacjonarnych na terenie Chojnic i okolic. Łącznie jest to 11 sklepów, punktów oraz gabinet w różnych miejscach. Ten ostatni prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny w razie nagłych przypadków oraz oferuje wizyty domowe. W gabinecie znajduje się też salon pielęgnacji dla zwierząt oraz sklep z akcesoriami i karmami dla Państwa pupili.

W 2013 roku nasz Partner uruchomił swój pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Pako to największy dystrybutor karmy Happy Dog w Polsce. Pozycję PAKO potwierdziła otrzymana nagroda dnia 30 czerwca 2017 roku dla Najlepszego Sprzedawcy Marki Happy Dog i Happy Cat w Polsce. W swojej ofercie nasz Partner posiada również specjalne oferty dla hodowców.

Zadowolenie Klientów jest dla naszego Partnera sprawą najważniejszą, dlatego też dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu swoich fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w sklepie internetowym www.pakovet.pl stają się czystą przyjemnością.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera na www.pakovet.pl i weterynarzchojnce24.Pl oraz w sklepach i punktach stacjonarnych, które znajdują się w:

1. CHOJNICE: Gabinet Weterynaryjny i Salon Pielęgnacji Psów PAKO: Bolesława Leśmiana 41

2. CHOJNICE: Sukienników 10

3. CHOJNICE: Adama Mickiewicza 1A

4. PIŁA: ul. Michała Ogińskiego 33

5. ZŁOTÓW: Plac Paderewskiego 14

6. CZŁUCHÓW: Garbarska 3

7. CZŁUCHÓW: Wazów 1A

8. TUCHOLA: Plac Wolności 3

9. CZERSK: Doktora Zielińskiego 3

10. LIPIENICE, Galeria Brama Pomorza: ul. Podmiejska 2a

11. BYDGOSZCZ: Galeria Focus Bydgoszcz: Jagiellońska 39-47

Pako – dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by