Do następnego meczu pozostało

Pomorska Akademia Jazdy Srebrnym sponsorem Chojniczanki

Pomorska Akademia Jazdy Srebrnym sponsorem Chojniczanki!  Nasz nowy Partner zajmuje się szkoleniami kandydatów na kierowców kategorii B, prowadzi szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, Eco-Drivingu, (także dla kierowców aut ciężarowych i autobusów). Zajmuje się również organizacją eventów związanych z motoryzacją (szkolenia produktowe, testy porównawcze). Zapraszamy wszystkich kandydatów na kierowców do zapoznania się z ofertą Pomorskiej Akademii Jazdy! www.pomorskaakademiajazdy.ple-mail: biuro@pomorskaakademiajazdy.pltel. 537-733-833 Pomorska Akademia Jazdyul. Sybiraków 789-600 Chojnice Naszego Partnera znajdzie również na: Facebook: @pomorskaakademiajazdyInstagram: @pomorskaakademia Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!
Proudly made by