Do następnego meczu pozostało

Ponad półtora miliona widzów Chojniczanki w TV


W 2021 roku trzynaście meczów Chojniczanki można było obejrzeć na antenie TVP Sport. Sumarycznie w ubiegłym roku spotkania "Chluby Grodu Tura" w telewizji obejrzało ponad półtora miliona widzów!

Największe zainteresowanie wywołał mecz z Pogonią Siedlce z marca ubiegłego roku. Średnio mecz śledziło ponad 97 tysięcy widzów, a w momencie szczytowym przed odbiornikami zgromadziło się ponad 157 tysięcy widzów. Podobnie wysoką średnią cieszył się mecz z Ruchem Chorzów. Starcie Chojniczanki w Chorzowie obejrzało blisko 96 tysięcy widzów, a w momencie szczytowym było to ponad 139 tysięcy widzów.

Biorąc pod uwagę tzw. peak czyli szczyt oglądalności, to najwięcej widzów zatrzymało się na meczu z GKS-em Katowice rozgrywanym 28 maja. Widownia w peaku wyniosła wtedy 161 033 widzów. Dużą popularnością cieszyła się także inauguracja sezonu z Wigrami Suwałki. Mecz 1. kolejki w momencie szczytowym

Podsumowując wszystkie ligowe transmisje w 2021 roku, Chojniczankę w telewizji zobaczyło 1 565 538 widzów! Podany wynik przekłada się także na ogromną wartość ekwiwalentów reklamowych, które można liczyć w milionach złotych. Dzięki temu Chojniczanka, miasto Chojnice, powiat chojnicki oraz nasi partnerzy biznesowi mogą cieszyć się rozpoznawalnością w całym kraju. Warto także podkreślić, że to jeszcze nie wszyscy widzowie. Telewizyjne mecze naszej drużyny można było także obejrzeć w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl i te wyniki nie wliczają się do podanych wyżej danych. W wynikach nie ma także danych z transmisji spotkań Fortuna Pucharu Polski.

Chojniczanka jest bardzo silną marką na co dowodem jest choćby ilość podmiotów gospodarczych, które nas wspierają. Tworzony przez blisko 150 firm Klub Biznesu z roku na rok stale rozbudowuje. Tylko w minionym roku do jego partnerów dołączyło 26 nowych podmiotów. Dzięki rozbudowanej strukturze sponsorskiej, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy i promocji za pośrednictwem Klubu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane współpracą firmy.

730-731-899

sylwia.zubka@mkschojniczanka.pl 

Proudly made by