Do następnego meczu pozostało

Presto Stal Platynowym Sponsorem Chojniczanki

Z przyjemnością informujemy, że nasz dotychczasowy Złoty Sponsor z początkiem nowego sezonu podniósł swoje wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych i został Platynowym Sponsorem klubu Chluby Grodu Tura! Na mocy nowej umowy logotyp firmy Presto Stal pojawi się na spodenkach pierwszej drużyny. PRESTO STAL to hurtownia stali, która od wielu lat działa w branży wyrobów hutniczych i logistyki.Jako lider rynku lokalnego, oferuje pełen asortyment wyrobów stalowych wiodących hut krajowych i zagranicznych.Dostarcza certyfikowane produkty małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom oraz Klientom indywidualnym na terenie całego kraju oraz za granicą.  Posiada rozbudowaną flotę transportową.Firma Presto Stal stale się rozwija, rozszerzając swoją ofertę oraz podnosząc jakość swoich usług. Służą fachowym doradztwem technicznym i gwarantują niskie ceny.PRESTO STAL – szybko, na miejsce, na czas!
 
Proudly made by