Do następnego meczu pozostało

Presto Stal Złotym Sponsorem Chojniczanki!

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym Partnerem naszego klubu została Firma Presto Stal z Klawkowa!

PRESTO STAL to firma, która od wielu lat działa w branży wyrobów hutniczych i logistyki. Celem naszego Partnera jest dostarczenie klientowi najlepszych produktów, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Presto Stal stale się rozwija, rozszerzając swoją ofertę oraz podnosząc jakość swoich usług. Służą fachowym doradztwem technicznym, a także umożliwiają negocjację cen. Duża powierzchnia magazynowa pozwala naszemu Partnerowi na ciągłą dostępność wyrobów stalowych i innych, dodatkowo są w stanie sprowadzić określony produkt w krótkim czasie. Wszystkie oferowane przez Presto Stal wyroby posiadają wymagane atesty i certyfikaty, które poświadczają ich najwyższą jakość oraz markowe źródło pochodzenia.

PRESTO STAL to nie tylko sprzedaż stali – to także logistyka i spedycja o najwyższym poziomie solidności. Nasz Partner zapewnia kompleksową obsługę każdego zlecenia, a w tym profesjonalny transport wyrobów stalowych na terenie całego kraju. Posiadają stosowne zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, a także specjalistyczną flotę.

PRESTO STAL zakwalifikowała się do programu ramowego na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw COSME.  Również jako jedyna z Polski została umieszczona w Europejskim Funduszu Inwestycyjnym (EFI) w broszurze Komisji Europejskiej. Jest wielokrotnym laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik organizowanym przez Euler Hermes Collections.

Zapraszamy do odwiedzin strony naszego Złotego Sponsora: www.prestostal.pl 

oraz kontaktu:

Klawkowo, ul. Kościerska 11 B, 89-620 Chojnice

Presto Stal – dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by