Do następnego meczu pozostało

Private Wealth Consulting na dłużej z Chojniczanką!

Private Wealth Consulting na dłużej z Chojniczanką! Choć obecny sezon jeszcze się nie zakończył, nasz Złoty partner postanowił już teraz przedłużyć umowę sponsorską do końca sezonu 2022/2023. Firma PWC działa na rynku od 2003 roku, od 2016 roku oferuje produkty maklerskie w roli licencjonowanego agenta Niezależnego Domu Maklerskiego S.A. Organizację tworzy zespół pasjonatów rynków finansowego zajmujących się inwestycjami. Dzięki innowacyjnym produktom, takim jak: zarządzanie portfelowe, obligacje walutowe, doradztwo walutowe dla przedsiębiorstw popartych rzetelną pracą oraz elastycznemu podejściu firma PWC stała się istotnym graczem w topniejącym gronie w pełni niezależnych podmiotów zajmujących się zarządzaniem majątkiem. PWC obsługuje zarówno Klientów indywidualnych jak i podmioty w szeroko pojętym zakresie usług finansowych.Reprezentantem firmy w naszym klubie jest Grzegorz Gurbin. Posiada on wieloletnie doświadczenie na rynkach finansowych. Od 2007 roku współpracował z wiodącymi markami z segmentu Private Banking między innymi: Nobe Bank, mBank. Obecnie dyrektor regionu północno zachodniego w Private Wealth Consulting oraz specjalista kredytowy. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie! Zapraszamy do współpracy z naszym Partnerem!
Proudly made by