Do następnego meczu pozostało

SPICA meble Partnerem Chojniczanki!

Z przyjemnością informujemy, że Firma SPICA meble została nowym Partnerem Żółto-biało-czerwonych!

Firma powstała w 2005 roku początkowo pod nazwą Z.P.U.H. DARPOL, a od stycznia 2011 pod nową banderą SPICA meble. Od samego początku umacnia swoją pozycję na rynku kompleksowo wyposażając wnętrza min. w meble kuchenne, panele ścienne – wyściółki ścian, drzwi wewnętrzne czy schody. Nasz Partner jest doskonale przygotowany do realizacji wszystkich, nawet najbardziej wyszukanych i nietypowych projektów. Ich wyroby to przede wszystkim styl i elegancja.

Z prawdziwą pasją podchodzą do wszystkich powierzanych im zadań, a każde zlecenie traktują jak prawdziwe wyzwanie i dokładają wszelkich starań, aby efekt końcowy ich pracy zadowolił nawet najbardziej wyszukane gusta. Wybierając wyroby SPICA meble mogą Państwo liczyć również na profesjonalną wizualizację komputerową projekt techniczny przyłączy, poradę specjalistów z działów technologicznych oraz projektantów wnętrz. W swojej pracy kierują się ideą tworzenia miejsc niezwykłych, wyróżniających się niepowtarzalnym klimatem i wysoką funkcjonalnością. Dzięki nabytej wiedzy oraz śledzeniu na bieżąco najnowszych trendów w architekturze wnętrz, są w stanie dopasować owe meble do wystroju Waszego wnętrza i doskonale połączyć ze sobą poszczególne ich elementy.

Firmę SPICA Meble tworzą ludzie, których zaangażowanie i dbałość o detale decyduje o jakości i efekcie finalnym produkowanych przez nich mebli. Zatrudniają wykwalifikowanych i najlepszych pracowników osiągając dzięki temu najwyższą jakość swoich produktów.

Od 2015 roku SPICA Meble jest czynnym członkiem klastra meblowego HORECA.

SPICA Meble został laureatem nagrody starosty sępoleńskiego „Złoty Klucz Przedsiębiorczości”. Nagroda ma charakter honorowy i została przyznana naszemu Partnerowi za wybitne osiągnięcia na polu działalności gospodarczej w powiecie sępoleńskim.

SPICA meble dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Państwa zapraszamy do objerzenia realizacji naszego nowego Partnera i współpracy!

 
Proudly made by