Do następnego meczu pozostało

Vobis Złotym sponsorem Klubu

Vobis zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych i zostaje Złotym sponsorem Klubu! Vobis to jedna z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim, która od 26 lat zajmuje się sprzedażą produktów z kategorii m.in. komputery, urządzenia mobilne, sprzęt RTV oraz AGD. Stale poszerza swoje portfolio, współpracując z największymi producentami branży elektronicznej. Firma oferuje również dedykowane portfolio produktowe dla partnerów biznesowych takich jak komputery, notebooki, drukarki, smartfony, urządzenia sieciowe.Sklep partnerski Vobis w Chojnicach mieszczący się w markecie Kaufland ponadto oferuje: – serwis sprzętu komputerowego (laptopy, komputery, drukarki), – instalacje oraz konfigurację systemów monitoringu, – sprzedaż oraz serwis kas fiskalnych renomowanej marki Novitus, oraz terminali płatniczych Polskie Płatności (obsługujące program Polska Bezgotówkowa). Dziękujemy za wsparcie!
Proudly made by