Do następnego meczu pozostało

West-Service sponsorem Chojniczanki!

Z przyjemnością informujemy, że Firma West-Service Szyszka Bus – Przewóz Osób dołączyła do grona sponsorów i Partnerów Chluby Grodu Tura.

 


Firma West-Service Szyszka Bus – Przewóz Osób zajmuje się przewozem osób, paczek i przesyłek oraz specjalnych i nietypowych zleceń transportowych z adresu pod adres. Swoje usługi świadczy na terenie Polski: województwo zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie oraz wielkopolskie oraz na terenie Europy: Niemcy, Holandia, Belgia.

Co cechuje naszego Partnera? 
– KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO – doskonałe systemy bezpieczeństwa a także doświadczenie kierowców, WEST-SERVICE busy do Niemiec zapewniają podróżującym komfort oraz bezpieczeństwo. Firma transportowa WEST-SERVICE oferuje profesjonalne usługi związane z międzynarodowym przewozem osób.
– PRZEWÓZ OD DRZWI DO DRZWI – West-Service realizuje wcześniej ustalony plan przejazdu, dostosowując się do wszelkich Państwa potrzeb. Wybierając usługi firmy WEST – SERVICE zyskujesz pewność, że dojedziesz busami naszego Partnera na czas i pod wskazany adres!
– PROFESJONALNI KIEROWCY – Kadra WEST – SERVICE to zespół profesjonalnych kierowców posiadających długoletnie doświadczenie. Podczas każdej trasy stają oni na wysokości zadania dbając przy tym o to by przewóz do Niemiec odbył się sprawnie oraz bezpiecznie. Zwracają szczególną uwagę na systematyczny serwis oraz obsługę na najwyższym poziomie. Posiadają wszystkie wymagane pozwolenia i certyfikaty w transporcie międzynarodowym.

Zapraszamy do odwiedzin strony naszego Partnera: www.busydoniemiec.pl i współpracy!

West-Service Szyszka Bus – Przewóz Osób dziękujemy za wsparcie i zaufanie! 

Proudly made by