Do następnego meczu pozostało

Wiatro-Solar złotym sponsorem Klubu

Z przyjemnością informujemy, że Firma Wiatro-Solar dołącza do grona sponsorów Żółto-biało-czerwonych!

Wiatro-Solar jest polską firmą oferującą kompleksowe rozwiązania w zakresie energetyki wiatrowej i fotowoltaicznej od początku istnienia rynku OZE w Polsce.

Firma została utworzona przez dwóch partnerów, którzy posiadają doświadczenie na polskim rynku energetyki odnawialnej. Dzięki temu spółka posiada wielki zasób wiedzy w zakresie energetyki wiatrowej oraz fotowoltaicznej oraz dostęp do najnowszego oprogramowania na podstawie, którego Wiatro-Solar Sp. z o.o. sporządza dla każdej lokalizacji analizy estymacji produkcji energii elektrycznej, wizualizacje 3D oraz wszelkie raporty dot. oddziaływania projektowanej instalacji na pobliskie otoczenie.

Nasz Partner jest certyfikowaną firmą przez największych światowych graczy w branży. Pracownicy firmy są wciąż szkoleni oraz poszerzają swoją wiedzę.

Zapraszamy do skorzystania usług naszego Złotego Sponsora oraz odwiedzin strony: www.wiatrosolar.pl

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by