Do następnego meczu pozostało

Windex Złotym Sponsorem Chojniczanki

Już od jakiegoś czasu mamy przyjemność współpracować z firmą Windex przy okazji meczów naszej drużyny. Teraz z równą przyjemnością możemy ogłosić, że Windex został Złotym Sponsorem Chojniczanki!

Firma Windex z siedzibą główną w Chojnicach, jest wiodącym dostawcą nowych i używanych podestów ruchomych, a także usług serwisowych obejmujących tą grupę urządzeń. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku i było jednym z pierwszych zajmujących się profesjonalną sprzedażą i serwisem urządzeń transportu bliskiego, a wszystko rozpoczęło się od używanych wyciągów dekarskich i podnośników koszowych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobywanemu przez blisko 30 lat firma Windex jest obecnie wyłącznym dystrybutorem i dostawcą usług serwisowych dla uznanych i rozpoznawalnych na całym świecie producentów podestów ruchomych, takich jak Ruthmann, Versalift, Omme Lift, Airo, Böcker

 

Windex oferuje także wynajem podnośników koszowych i nożycowych oraz szkolenia przygotowujące do państwowego egzaminu na operatorów podestów ruchomych. Windex jest firmą rodzinną z polskim kapitałem i do dziś pozostaje w rękach tych samych właścicieli.

 Więcej o naszym nowym Partnerze znajdą Państwo: www.windex.plwww.facebook.com/WindexPLwww.instagram.com/windex_plwww.youtube.com/user/WindexPL Windex dziękujemy za wsparcie i zaufanie! 
Proudly made by