Do następnego meczu pozostało

Wyjątkowa oferta! Zostań sponsorem meczu Chojniczanka – Pogoń Siedlce

Już 4 listopada rozegramy kolejny mecz w ramach rozgrywek 2 Ligi, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Pogoni Siedlce. W związku z tym, że mecz transmitowany będzie na kanale TVP Sport przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Zapraszamy się do zapoznania z pakietem reklamowym „Sponsor Meczu”, który kierujemy do obecnych Partnerów, jak i do firm, które dopiero chcą zacząć wspierać Żółto-biało-czerwonych.

Świadczenia w pakiecie:

– minuty na telewizyjnych bandach LED,

– reklama na klubowym ekranie LED,

– ekspozycja logotypu sponsora w materiałach promujących mecz w mediach społecznościowych klubu,

– bilety VIP w tym dostęp do cateringu,

– informacja o sponsorze we wszystkich klubowych mediach w dniu meczu;

– komunikat foniczny czytany przez spikera.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: 730-731-899.

Proudly made by