Do następnego meczu pozostało

Kolejny mecz Andriasa Edmundssona w reprezentacji Wysp Owczych

Andrias Edmundsson wyszedł w pierwszym składzie reprezentacji Wysp Owczych na mecz Eliminacji do Mistrzostw Europy z Albanią. Nasz obrońca po raz kolejny rozegrał pełne 90 minut. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Farerzy zakończyli zmagania w grupie E na ostatnim miejscu w tabeli z dwoma punktami na koncie. Dla Edmundssona był to 5 mecz oficjalny mecz w seniorskiej reprezentacji Wysp Owczych.

Edmundsson stoczył w tym meczu 10 pojedynków. Z 6 z nich wyszedł zwycięsko. Również na liczbie 6 zatrzymał się licznik przechwytów Andriasa w tym spotkaniu. Gracz Chojniczanki zaliczył w tym spotkaniu 38 podań z czego 27 było celnych. W porównaniu do ostatniego starcia z Norwegią, 23-letni środkowy obrońca popełnił mniej fauli. Przez cały mecz tylko dwa razy nieprzepisowo zatrzymywał przeciwnika.

Edi wrócił już do Chojnic i powróci do przygotowań z drużyną do następnego ligowego meczu (Lech II Poznań).

Proudly made by