Do następnego meczu pozostało

Kolejny sparing w Kartuzach

Przed zawodnikami Chojniczanki trzeci sparing w tym tygodniu . W sobotę 30 stycznia żółto-biało-czerwoni zagrają z Sokołem Ostróda. Spotkanie ponownie rozegrane zostanie na bocznym boisku Stadionu Gminnego w Kartuzach. Początek sparingu został zaplanowany na godzinę 15:00.

Najbliższy sparingpartner Chojniczanki to ligowy rywal naszej drużyny. W rundzie jesiennej spotkanie w Ostródzie zakończyło się niespodziewaną porażką aż 3:0. Sokół jako beniaminek rozgrywek bardzo dobrze radzi sobie w bieżącym sezonie i po jesieni zajmuje 8 pozycję w ligowej stawce.

Sokół rozegrał jak na razie trzy mecze sparingowe. Bilans to dwa zwycięstwa (6:4 z Jeziorakiem Iława i 3:1 z Bałtykiem Gdynia) i jedna porażka (3:0 z Lechią Gdańsk).

Najważniejsze wydarzenia z meczu będziemy relacjonować na naszym profilu na Twitterze.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by