Do następnego meczu pozostało

Kolejny sparing z Arką Gdynia

W środę 18 stycznia po raz drugi w trwającym okresie przygotowawczym zmierzymy się z Arką Gdynia. Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00 na obiektach COS OPO Cetniewo.

Pierwsze zimowe starcie zakończyło się remisem 2:2. Dla Chojniczanki trafiał Tomasz Mikołajczak i Robert Janicki, a dla Arki Mateusz Stępień i Omran Haydary. Nasz środowy rywal od tamtego momentu rozegrał jeszcze jeden sparing. W miniony weekend podopieczni trenera Hermesa pokonali Gedanię Gdańsk 7:3.

Chojniczanka w miniony weekend przegrała z Kotwicą Kołobrzeg 1:2. Trener Krzysztof Brede tak komentował po sparingu – wynik jest negatywny, ale materiał poglądowy odnośnie tego jak się zachowywaliśmy, działaliśmy jest dobry. Z takiego sparingu można wyciągnąć wiele cennych wniosków. Widzimy też już wiele pozytywów jeżeli chodzi o działanie czy fazy przejścia.

Żółto-Biało-Czerwoni w trakcie przygotowań nie wygrali jeszcze meczu, ale widać już wiele zmian jeżeli chodzi o styl i organizację gry. Do ligowej inauguracji wiosny pozostał niecały miesiąc.

O najciekawszych boiskowych wydarzeniach ze sparingu z Arką będziemy meldować na bieżąco na naszym profilu na Twitterze.

Proudly made by