Do następnego meczu pozostało

Kolejny tydzień pracy

Ostatnia prosta przed inauguracją rundy wiosennej eWinner 2 Ligi.

 

Kolejny tydzień przygotowań zespół rozpoczął w komplecie. Jest to bardzo istotne, ponieważ nadchodzący tydzień jest bardzo intensywny. Drużyna rozegra dwa sparingi z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Naszymi rywalami będą dwaj pierwszoligowcy: Arka Gdynia oraz Stomil Olsztyn.
Przygotowania wkraczają w ostatni etap. Weryfikacją obecnej dyspozycji piłkarzy będą sparingi z mocnymi pierwszoligowcami. Rywalizacja o podstawowy skład na mecz z Radunią będzie trwała do samego końca – mówi asystent trenera, Tomasz Pozorski.

Plan na nadchodzący tydzień:
14 lutego (poniedziałek): poranny trening w podziale na dwie grupy /boisko ze sztuczną nawierzchnią w klubie łączone z siłownią na salce kondycyjnej/
15 lutego (wtorek): poranny trening na boisku w klubie oraz sesje mentalne z trenerem mentalnym Pawłem Frelikiem
16 lutego (środa): wyjazdowy sparing z Arką Gdynia (I liga) w Gdyni o 12.00 na Narodowym Stadionie Rugby
17 lutego (czwartek): badania krwi, poranny trening na boisku w klubie
18 lutego (piątek): poranny trening na boisku
19 lutego (sobota): sparing ze Stomilem Olsztyn
20 lutego (niedziela): dzień wolny

Proudly made by