Do następnego meczu pozostało

Komunikat dotyczący powrotu kibiców na stadion

Klub MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje o zasadach dotyczących dystrybucji biletów oraz wejść dla karnetowiczów na pozostałe domowe mecze „Chluby Grodu Tura” w rundzie wiosennej eWinner 2 Ligi.

W środę 19 maja o godzinie 19:30 Chojniczanka zmierzy się na własnym stadionie z Sokołem Ostróda. Będzie to pierwszy mecz z udziałem kibiców po wejściu w życie Rozporządzenia Rady Ministrów związanego m.in. z powrotem publiczności na wydarzenia sportowe rozgrywane na świeżym powietrzu.

Zgodnie z rozporządzeniem mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

KARNETY

– Posiadacze karnetów na domowe mecze w sezonie 2020/21 wejdą na stadion bezpłatnie. Miejsca na trybunach wyznaczone na karnecie oraz podczas ubiegłorocznej sprzedaży nie obowiązują. W związku z tym, karnetowicz, aby wejść na mecze z Sokołem Ostróda, GKS-em Katowice i Górnikiem Polkowice, musi potwierdzić obecność i wygenerować nowe miejsce na trybunach zgodnie z rozkładem obowiązującym przy 25% pojemności Stadionu Miejskiego Chojniczanka 1930.

W celu rezerwacji i przypisania nowego miejsca należy:
-napisać e-mail na adres bilet@mkschojniczanka.pl (w treści maila należy zamieścić imię, nazwisko oraz numer miejsca znajdujący się na karcie) lub od środy 12 maja udać się do Strefy Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera w celu dokonania rezerwacji.
Strefa Kibica Chojniczanki jest czynna w dni robocze w godzinach 10:00 – 17:00 i w soboty w godzinach 9:30 – 13:30

Bilety będą kodować się na karcie karnetowej, ale w informacji zwrotnej znajdować się będzie obowiązujący numer miejsca na stadionie. Miejsca dla karnetowiczów będą rozmieszczone na sektorach A1-A5 i B1-B6. Karnetowicze z sektora C rozmieszczeni zostaną na sektorach C1-C2 zgodnie z wytycznymi.

Posiadacze karnetów na rundę jesienną 2020 mogą zakupić pakiet obowiązujący na trzy ostatnie domowe mecze (z Sokołem Ostróda, GKS-em Katowice i Górnikiem Polkowice) w preferencyjnej cenie 20 zł.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w poszczególnych sektorach, należy się liczyć z tym, że wygenerowane miejsce będzie inne niż to preferowane przez karnetowicza.

SPRZEDAŻ BILETÓW

Od środy 12 maja uruchomiona zostanie otwarta sprzedaż biletów.
Sprzedaż prowadzona będzie drogą internetową w serwisie www.kupbilet.pl oraz stacjonarnie w Strefie Kibica oraz salonach Empik i Kolporter. Pula biletów jest ograniczona.

W związku z ograniczoną pojemnością stadionu nie obowiązują darmowe wejścia dla posiadaczy klubowych legitymacji.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by