Do następnego meczu pozostało

Komunikat Klubu w sprawie zmiany w sztabie szkoleniowym

Decyzją Zarządu Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. z dniem 8 listopada trener Tomasz Kafarski nie będzie prowadził już pierwszej drużyny Chojniczanki. Nasz zespół w ostatnim tegorocznym spotkaniu Fortuna 1 Ligi z GKS-em Tychy poprowadzi dotychczasowy szkoleniowiec drugiej drużyny, Piotr Kieruzel.

Tomasz Kafarski pracował w Chojniczance od 29 maja 2021 roku. Naszą drużynę poprowadził w 57 oficjalnych meczach. Bilans to 28 zwycięstw, 10 remisów i 19 porażek. Po niecałym roku swojej misji przy Mickiewicza 12, wprowadził „Chlubę Grodu Tura” do rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Dla naszego Klubu był to powrót na ten szczebel rozgrywkowy po dwóch sezonach absencji.

Trenerze, dziękujemy za wszystko! Życzymy powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej.

Proudly made by