Do następnego meczu pozostało

Komunikat w sprawie zawodników wypożyczonych

W poniedziałek (26.06) do klubu wrócili pozostali zawodnicy, którzy byli wypożyczeni do innych klubów.

Są to Mateusz Koniuszy (Vineta Wolin) oraz Adam Stefański (Sokół Ostróda). Wcześniej do Chojniczanki wrócił także Antoni Prałat (Polonia Środa Wielkopolska), który zagrał już w sparingu z Pogonią Szczecin (45 minut). W najbliższych dniach ta trójka zawodników, będzie trenowała z pierwszym zespołem Chojniczanki, a trener Krzysztof Brede wraz ze sztabem szkoleniowym podejmie dalszą decyzję o pozostaniu tych graczy lub ewentualnym kolejnym wypożyczeniu.

Informujemy także, że skończyły się kontrakty piłkarzy, którzy rundę wiosenną również spędzili na wypożyczeniach w innych klubach. Mowa tutaj o Mateuszu Cegiełce i Michale Marszałkiewiczu. Mateuszowi i Michałowi dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Proudly made by