Konkurs dla szkół i przedszkoli! Stwórzcie wspólnie pisankę i wygrajcie dzień z Chojniczanką!

Konkurs! Stwórzcie wspólnie pisankę i wygrajcie dzień z Chojniczanką!

Przed nami Święta Wielkiej Nocy. W związku z tym ogłaszamy konkurs na najbardziej kreatywną pisankę, która będzie miała swoje nawiązanie do drużyny Chluby Grodu Tura! Najbardziej kreatywne pisanki nagrodzimy!

Do kogo kierowany jest konkurs?
Konkurs kierujemy do szkół podstawowych i przedszkoli. Prace można tworzyć całymi klasami, w dowolnie dobranych grupach bądź parach jak i indywidulanie.

Nagrody:
Pierwsze miejsce: dzień w Twojej szkole z Chojniczanką! Odwiedzimy Was całą drużyną! Opowiemy o pracy piłkarza, zagramy wspólnie mecz, poprowadzimy sportowe zajęcia. Zaproszenia na mecz.
Drugie miejsce: zaproszenia na mecz Chojniczanki, pakiet gadżetów dla biorących udział w konkursie oraz wspólne zdjęcie po meczu.
Trzecie miejsce: zaproszenia na mecz Chojniczanki oraz wspólne zdjęcie po meczu.

Jak wziąć udział w konkursie:
1. Stwórzcie wspólnie pisankę
2. Zróbcie zdjęcia
3. Prześlijcie zdjęcia swojej pracy na adres: marketing@mkschojniczanka.pl

Na Wasze zdjęcia czekamy do 15 kwietnia 2022 roku do godziny 17:00.