Konrad Aluszyk arbitrem głównym meczu z Hutnikiem

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 26. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Hutnik Kraków będzie Konrad Aluszyk z Torunia.

Asystentami sędziego będą Marcin Czerwiński i Wiktor Wątroba. Arbitrem technicznym meczu został Piotr Wiśniewski.

Konrad Aluszyk sędziował dwa mecze Chojniczanki. Było to wygrane 3:2 spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg w ramach I rundy Pucharu Polski w sezonie 2016/17 i wygrana 5:0 z GKS-em Bełchatów w bieżących rozgrywkach.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 26. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

2 kwietnia (sobota):

Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca, godz. 16:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Sokół Ostróda – Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Garbarnia Kraków – Motor Lublin, godz. 16:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
KKS 1925 Kalisz – Śląsk II Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Stal Rzeszów – Wisła Puławy, godz. 19:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków, godz. 19:30, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).

3 kwietnia (niedziela):

Wigry Suwałki – Ruch Chorzów, godz. 15:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).