Konrad Aluszyk sędzią meczu z GKS-em Bełchatów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 12. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – GKS Bełchatów będzie Konrad Aluszyk z Torunia.

Asystentami sędziego będą Dariusz Ignatowski i Michał Sobczak. Arbitrem technicznym meczu został Mariusz Korpalski.

Konrad Aluszyk sędziował jeden mecz Chojniczanki. W sezonie 2016/17 poprowadził spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg w ramach I rundy Pucharu Polski. Chojniczanka wygrała wtedy 3:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 12. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

9 października (sobota):
Wisła Puławy – Znicz Pruszków, godz. 14:45, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków, godz. 15:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Sokół Ostróda – Hutnik Kraków, godz. 15:00, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Chojniczanka Chojnice – GKS Bełchatów, godz. 16:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
KKS 1925 Kalisz – Motor Lublin, godz. 18:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Stal Rzeszów – Śląsk II Wrocław, godz. 19:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).

10 października (niedziela):
Radunia Stężyca – Ruch Chorzów, godz. 15:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).