Do następnego meczu pozostało

Konrad Formela zawodnikiem Chojniczanki

Konrad Formela został nowym zawodnikiem Chojniczanki. 17-letni środkowy pomocnik trafia do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego z GOSRiT Luzino. Kontrakt Konrada będzie obowiązywał do 31 grudnia 2024 roku.

 

Nowy zawodnik Chluby Grodu Tura urodził się 16 stycznia 2004 roku i jest wychowankiem klubu z Luzina. W przeszłości grał także w juniorskich drużynach Akademii Piłkarskiej LG i Lechii Gdańsk. W rundzie jesiennej w barwach GOSRiT Luzino zagrał w 13 meczach IV Ligi w których zdobył 4 gole. Dwa trafienia zdobył w meczu przeciwko rezerwom Chojniczanki.

Konrad to bez wątpienia utalentowany zawodnik młodego pokolenia. Śmiało można powiedzieć "do trzech razy sztuka", gdyż już dwukrotnie był bliski transferu do naszego klubu. Niestety, zawsze coś stawało na przeszkodzie. Za trzecim razem udało się i Konrad trafia wreszcie pod nasze skrzydła. Swoje możliwości udowodnił w jesiennym meczu naszych rezerw strzelając nam dwie bramki, a także podczas kilkudniowego pobytu na testach na początku grudnia – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

W barwach Chojniczanki Konrad będzie grał z numerem 13. Witamy przy Mickiewicza 12!

Proudly made by