Konrad Gąsiorowski arbitrem głównym meczu z Wigrami Suwałki

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 18. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Wigry Suwałki będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

Asystentami sędziego będą Michał Gajda i Paweł Smyk. Abitrem technicznym został natomiast Artur Aluszyk.

Konrad Gąsiorowski prowadził sześć meczów Chojniczanki. Bilans żółto-biało-czerwonych w tych spotkaniach to cztery zwycięstwa i dwie porażki. Ostatni z nich odbył się trzy tygodnie temu. Chojniczanka wygrała wtedy w Grodzisku Mazowieckim 3:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 18. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

20 listopada (sobota):
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów, godz. 12:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Ostróda, godz. 13:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Hutnik Kraków – Śląsk II Wrocław, godz. 13:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
GKS Bełchatów – Wisła Puławy, godz. 16:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Motor Lublin – Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Chojniczanka Chojnice – Wigry Suwałki, godz. 17:55, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

21 listopada (niedziela):
Lech II Poznań – Radunia Stężyca, godz. 12:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).