Konrad Gąsiorowski sędzią meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 14. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

Asystentami sędziego bedą Paweł Smyk i Bartosz Tomaszuk. Arbitrem technicznym został Radosław Trochimiuk.

Konrad Gąsiorowski prowadził pięć meczów Chojniczanki. Bilans żółto-biało-czerwonych w tych spotkaniach to trzy zwycięstwa i dwie porażki. Ostatni mecz rozegrany został na początku września. Chojniczanka przegrała wtedy z Ruchem Chorzów 2:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 14. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

29 października (piątek):

Garbarnia Kraków – KKS 1925 Kalisz, godz. 13:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).

30 października (sobota):

GKS Bełchatów – Sokół Ostróda, godz. 12:30, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
Hutnik Kraków – Wisła Puławy, godz. 13:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Lech II Poznań – Wigry Suwałki, godz. 13:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Chojniczanka Chojnice, godz. 13:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Pogoń Siedlce – Radunia Stężyca, godz. 14:00, sędzia: Mariusz Myszka (Stalowa Wola).
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg, godz. 15:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

31 października (niedziela):

Motor Lublin – Stal Rzeszów, godz. 16:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).