Konrad Gąsiorowski sędzią meczu z Ruchem Chorzów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 7. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Ruch Chorzów – Chojniczanka będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej.

Asystentami sędziego będą Jakub Jankowski i Paweł Smyk. Arbitrem technicznym został Marcin Bielawski.

Konrad Gąsiorowski prowadził już cztery mecze Chluby Grodu Tura. Bilans Chojniczanki w tych spotkaniach to trzy zwycięstwa i jedna porażka. Ostatni mecz rozegrany został w marcu biezącego roku. Chojniczanka wygrała wtedy z Pogonią Siedlce 2:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 7. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI:

3 września (piątek):

Ruch Chorzów – Chojniczanka Chojnice, godz. 20:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

4 września (sobota):

Śląsk II Wrocław – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 12:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Znicz Pruszków – KKS 1925 Kalisz, godz. 16:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Wisła Puławy – Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Motor Lublin – GKS Bełchatów, godz. 17:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg, godz. 19:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

5 września (niedziela):

Radunia Stężyca – Sokół Ostróda, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).

15 września (środa):

Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków, godz. 16:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).