Do następnego meczu pozostało

Kontuzja Alefa Firmino

W ostatnim meczu z Hutnikiem Kraków w kadrze Chojniczanki zabrakło Alefa Firmino. Brazylijski napastnik nie będzie mógł być uwzględniony również w najbliższych meczach Chluby Grodu Tura, a wszystko przez kontuzję, której nabawił się w trakcie pucharowego meczu z Resovią.

Firmino w meczu z Resovią po raz pierwszy wyszedł w wyjściowym składzie Chojniczanki. Na samym początku drugiej połowy zdobył także swojego premierowego gola w żółto-biało-czerwonych barwach. W 50 minucie opuścił jednak boisko. Alef doznał urazu mięśniowego kończyny dolnej, lewej. Przewidywany powrót do gry 25-letniego napastnika może potrwać do miesiąca.

Alef Firmino zagrał jak dotychczas w 3 meczach Chojniczanki. Na boisku spędził nieco ponad 100 minut i zdobył 1 gola.

Alef, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Proudly made by