Do następnego meczu pozostało

Kontuzja Daniela Szelągowskiego

Niestety, nie mamy dobrych informacji jeżeli chodzi o stan zdrowia Daniela Szelągowskiego. Przypomnijmy, że 20-latek nie dokończył ostatniego meczu z Ruchem Chorzów z powodu urazu.

Po zapoznaniu się z ostateczną diagnozą wiemy już, że to koniec sezonu dla młodego skrzydłowego. –Daniel podczas meczu z Ruchem nabawił się urazu skrętnego stawu kolanowego lewego, wynikiem czego jest zerwanie więzadeł krzyżowych przednich w kolanie. Zawodnika czeka co najmniej półroczna przerwa podczas której będzie się intensywnie rehabilitował – komentuje Łukasz Szprengel, fizjoterapeuta Chojniczanki

Daniel Szelągowski trafił do Chojniczanki w trakcie zimowej przerwy na półroczne wypożyczenie z lidera Ekstraklasy – Rakowa Częstochowa. Pomocnik wybiegał w podstawowym składzie w każdym z wiosennych meczów Chluby Grodu Tura. Łącznie uzbierał 301 minut i zaliczył 1 asystę.

Szeli, trzymamy kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia i formy. 3maj się!

Proudly made by