Do następnego meczu pozostało

Kontuzja Kamila Orlika

Niestety informacje odnośnie kontuzji Kamila Orlika w trakcie meczu ze Stomilem Olsztyn okazały się bardzo niekorzystne. Wszystko wskazuje na to, że to już koniec sezonu dla 21-letniego skrzydłowego.

Kamil Orlik w sparingu ze Stomilem zszedł z boiska już w 5 minucie. Nasz zawodnik uszkodził chrząstkę stawową kości udowej w stawie kolanowym. W najbliższych dniach przeprowadzone zostanie jeszcze jedno badanie radiologiczne celem wykluczenia uszkodzenia łąkotek. Wtedy też będzie możliwe precyzyjniejsze określenie terminu powrotu Kamila na boisko.

Kamil Orlik trafił do naszego klubu latem ubiegłego roku z Legii Warszawa. Dla Chluby Grodu Tura zagrał dotychczas w 14 meczach w których zdobył 1 bramkę.

Kamil, jesteśmy z Tobą. Wracaj do zdrowia!

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by