Kornel Paszkiewicz arbitrem głównym meczu z ŁKS-em II

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 3. kolejki 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu ŁKS II – Chojniczanka będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Asystentami na linii będą Krzysztof Stępień i Michał Hnatkiewicz. Arbitrem technicznym będzie natomiast Paweł Wrzeszczyński.

Kornel Paszkiewicz sędziował trzy mecze Chojniczanki. Po raz ostatni w sezonie 2019/20, gdy był rozjemcą w meczu przeciwko Radomiakowi Radom (porażka 1:3). Bilans naszego zespołu w meczach prowadzonych przez Kornela Paszkiewicza to 2 zwycięstwa i 1 porażka.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 3. KOLEJKI 2 LIGI

4 sierpnia (piątek):

KKS Kalisz – GKS Jastrzębie, godz. 17:30, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Skra Częstochowa – Polonia Bytom, godz. 19:00, sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).

5 sierpnia (sobota):

Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg, godz. 12:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
ŁKS II Łódź – Chojniczanka Chojnice, godz. 15:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Stomil Olsztyn – Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz, godz. 18:00, sędzia: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

6 sierpnia (niedziela):

Hutnik Kraków – Zagłębie II Lubin, godz. 17:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Radunia Stężyca – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:00, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin).
Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola, godz. 19:30, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).