Koszulki meczowe na sezon 2021/22

Dzięki współpracy z naszymi partnerami technicznymi – sklepem piłkarskim NO10.pl i firmą adidas przedstawiamy nowe stroje meczowe, w których piłkarze Chojniczanki będą występować w sezonie 2021/22.

W naszym głównym meczowym komplecie dominuje kolor czerwony w nieco innym odcieniu niż we wcześniejszych sezonach. Głównym elementem koszulki są prążki w kolorze złotym. Stroje zostały wykonane w specjalnej technologii adidas AEROREADY, która odprowadza wilgoć od ciała, dzięki czemu zawodnicy podczas całego meczu mogą czuć się bardziej komfortowo.
Zmieniliśmy również pomysł na drugi komplet, który w nowym sezonie będzie w kolorze zielono-białym.

Na zdjęciu kapitanowie na sezon 2021/22 – pierwszy kapitan Marcin Grolik i drugi kapitan Michał Grobelny.

Nowa koszulka meczowa Chojniczanki jest już dostępna w sprzedaży w Strefie Kibica Chojniczanki oraz e-sklepie. Cena: 189 zł (bez brandingu).