Do następnego meczu pozostało

Krzysztof Brede na dłużej w Chojniczance

Zarząd Klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje, że w umowie pierwszego trenera Krzysztofa Brede zostały zmienione zapisy kontraktowe. Zawarto porozumienie na mocy którego, strony przedłużyły bezwarunkowo umowę do 30 czerwca 2025 roku. Pierwotnie, kontrakt trenera Brede obowiązywał do czerwca 2024 roku przy czym mógł zostać rozwiązany przez którąkolwiek ze stron w przypadku spadku.

Niezależnie od wyniku sportowego, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu współpracy z trenerem Krzysztofem Brede. Znajdujemy się w trudnym momencie i pomimo tego, że nie wiemy jeszcze jak ostatecznie zakończy się dla nas bieżący sezon, musimy już myśleć o przyszłości. Pierwszą i najważniejszą decyzją, było ustalenie, kto będzie trenerem Chojniczanki w przyszłym sezonie. Wcześniejsza umowa zawierała możliwości rozwiązania i teraz została aneksowana – mówi Prezes Jarosław Klauzo.

Krzysztof Brede wrócił do Chojniczanki w listopadzie ubiegłego roku. Wcześniej, pracował przy Mickiewicza 12 w sezonie 2017/18. Łącznie poprowadził nasz zespół w 49 meczach.

Proudly made by